קיורטוש - אודות הרשת

אודות הרשת

אודות הרשת
דורון רגב, בן לאב ממוצא הונגרי תפקד כשף קונדיטור ויועץ במשך 36 שנים בענף המאפים, העוגות וחומרי הגלם, החליט שהגיע הזמן למוצר חדש בישראל.
במהלך טיול שורשים בהונגריה, גילה דורון את המאפה “KURTUSH KALACH" (בעברית – חלת שופר), בעיירה קטנה באיזור טרנסלביניה בהונגריה והתאהב בטעם.
קיורטוש דורון רגב
דורון קנה את המתכון מאישה מבוגרת, למד את שיטת העבודה והגיע לארץ כשהוא נחוש בדעתו שמאפה זה יהיה הלהיט הבא של עולם הקונדיטוריה והמאפים בישראל. וכך היה, לאחר מספר חודשים של ניסיונות ושיפורים של הבצק המקורי, הגיע דורון לטעם מיוחד של מאפה המותאם לטעם הישראלי, מאפה ייחודי לרשת קיורטוש.
דורון הינו מייבא הרעיון והבעלים של רשת קיורטוש אשר החלה את דרכה בחורף 2006 בסניף בוגרשוב בתל אביב. כמו כל מוצר חדש ולא מוכר היה על דורון לחשוף את קיורטוש לקהל הלקוחות הרחב. לאחר חודשים מעטים החל המוצר לתפוס תאוצה ויותר אנשים התמכרו למאפה החלול והטעים. אנשים מבוגרים ממוצא הונגרי, הגיעו בעיניים דומעות ובהתרגשות גדולה לנוכח המאפה המזכיר להם את טעם וניחוחות ילדותם מהונגריה.
אחרי כשנה של עבודה בסניף בוגרשוב, החלה התפתחותה של הרשת. הוקמו סניפים נוספים ברחבי הארץ, הראשון מביניהם הוא סניף לינקולן המהווה דוגמה לכל סניפי הרשת.
רשת קיורטוש מציעה לקהל לקוחותיה עוגות, עוגיות ומאפים שונים מלבד הקיורטוש.
כל מוצרי הרשת מיוצרים במפעל שבפתח תקווה בהשגחת הרבנות פ"ת וחתם סופר פ"ת. מוצרים אלה מיוצרים בעבודת יד ומחומרי הגלם האיכותיים ביותר. רוב סניפי הרשת שומרים על הכשרות מטעם רבנות עירם. בסניפי הרשת ניתן לשבת ולהנות מקפה, שתיה קלה וארוחות קלות.
כיום מגיעים לסניפי הרשת ילדים ומבוגרים כאחד מכל קצוות הארץ ומחו"ל, לחוות את חווית הניחוח והטעם המיוחד של הקיורטוש ושאר מוצרי הרשת.